Mládež

Pomocný vedoucí kolektivu:
Mikišek Leoš, Pokorný Jan

Mladší žáci:
Drdla Martin, Drdlová Vanesa, Jirčíková Ema, Lemperová Aneta, Szökeová Kateřina, Trčková Adéla

Starší žáci:
Dostálová Tereza, Drdla Vojtěch, Drdlová Jana, Hrazdira Vojtěch, Hrazdirová Anna, Lempera Lukáš, Mazlová Monika, Mikišková Andrea, Pokorná Kristýna, Pokorný Jan, Pokorný Miroslav, Stará Elena, Trčka Ondřej

Dorost:
Drdlová Anežka, Mikišek Ondřej, Svatoň Ondřej

Děti od 6 do 15 let, které mají zájem stát se členy družstva mladých hasičů, se mohou přihlásit u kteréhokoliv vedoucího kolektivu.
Kolektiv se pravidelně schází a připravuje na soutěže.

Naše výsledky:

• Podzimní kolo hry Plamen - Otín - 9.10.2021 - mladší žáci (22. místo), starší žáci (20. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Dlouhé - 22.5.2022 - 9. místo
  • Jarní kolo hry Plamen - Velká Losenice - 28.5.2022 - mladší žáci (20. místo), starší žáci (15. místo)
  • Okrsková soutěž - Řečice - 4.6.2022 - mladší žáci (2. místo), starší žáci (1 a 3. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Nová Ves - 5.6.2022 - mladší žáci (8. místo), starší žáci (6. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Zubří - 19.6.2022 - starší žáci (11. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Odranec - 11.9.2022 - mladší žáci (6. místo), starší žáci (10. místo)

Dále se účastníme řady dalších akcí (viz fotogalerie):

• Dětský tábor
  • Zimní sportování
  • Míčové hry v tělocvičně základní školy