Mládež

Hlavní vedoucí kolektivu:
Ing. Břečková Hana

Vedoucí kolektivu:
Blažek Kryštof, Drdlová Anežka, Mgr. Limlová Radka, Limlová Tereza, Mikišek Leoš, Pokorný Jan, Tulis Martin

Mladší žáci:
Blažek Pavel, Drdla Martin, Drdla Vojtěch, Hodulík Jan, Jirčíková Ema, Kupková Bára, Podborksá Soňa, Prostřední Patrik, Prostřední Tadeáš, Sklenář Vojtěch, Szökeová Kateřina, Trčková Adéla, Vranka Tomáš, Vranková Eliška, Zeman Tobiáš, Zalabová Barbora

Starší žáci:
Dostálová Tereza, Drdlová Vanesa, Hrazdirová Anna, Lemperová Aneta, Mikišková Andrea, Pokorná Kristýna, Stará Elena

Dorost:
Drdlová Jana, Hrazdira Vojtěch, Lempera Lukáš, Mikišek Ondřej, Pokorný Jan, Pokorný Miroslav, Trčka Ondřej

Děti od 6 do 15 let, které mají zájem stát se členy družstva mladých hasičů, se mohou přihlásit u kteréhokoliv vedoucího kolektivu.
Kolektiv se dvakrát týdně schází a připravuje na soutěže.

Naše výsledky:

• Okrsková soutěž - Bobrová - 20.5.2023 - mladší žáci (2. místo), starší žáci (1. místo), dorost (1. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Bobrová - 21.5.2023 - mladší žáci (6. místo), starší žáci (10. místo), dorost (6. místo)
  • Okresní kolo hry Plamen - Jámy - 27.5.2023 - mladší žáci (10. místo), starší žáci (15. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Odranec - 11.6.2023 - mladší žáci (3. místo), starší žáci (7. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Věcov - 10.9.2023 - mladší žáci (7. místo), starší žáci (6. místo), dorost (3. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Dlouhé - 17.9.2023 - mladší žáci (7. místo), starší žáci (9. místo), dorost (4. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Nová Ves - 24.9.2023 - mladší žáci (11. místo), starší žáci (10. místo)
  • Okresní kolo hry Plamen - Bohdalov - 7.10.2023 - závod hasičské všestrannosti: mladší žáci (6. místo), starší žáci (5. místo), dorost (3. místo), PLAMEN:  mladší žáci (20. místo), starší žáci (19. místo)
  • Krajské kolo závodu hasičské všestrannosti a brannosti - Bobrová - 21.10.2023 - dorost (2. místo) - postup na Mistrovství republiky
  • Mistrovství České republiky v závodu hasičské všestrannosti a brannosti - Vlašim - 6.4.2024 - smíšené družstvo (1. místo)

Dále se účastníme řady dalších akcí (viz fotogalerie):